Nic tak nie motywuje jak sukces!

IMG_1487

 

 

 

Jest nam niezmiernie miło, gdy słyszymy takie opinie na temat działalności prowadzonej przez fundację i jesteśmy dumni, że osoby, do których skierowana jest pomoc, doceniają nasze starania.
Celem sportu jest aktywizacja wszystkich, bez względu na wiek i sprawność organizmu. Pamiętajmy – sport jako najlepsza forma rehabilitacji! Takie sytuacje tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że warto dążyć do jego upowszechnienia, wspierając czynnych sportowców, paraolimpijczyków. Dokładamy wszelkich starań, aby ich kariera sportowa i zawodowa rozwijały się równomiernie.

Sukcesy osiągane przez sportowców dotkniętych niepełnosprawnością  budzą podziw, a przy tym dają ludziom nadzieję, że nawet ciężka choroba nie musi oznaczać rezygnacji z marzeń.

Bartosz, gratulujemy i jesteśmy z Ciebie bardzo dumni! Z niecierpliwością czekamy na kolejny sezon!

Fundacja

Pragnę złożyć gorące podziękowania za udzielone wsparcie. Miniony sezon oceniam jako ciężki z powodów niedopisującej aury, ale owocny pod względem treningowym oraz uzyskanego progresu w Mistrzostwach Polski z 3 pozycji na 2!  Już myślę o kolejnym sezonie, w którym postaram się dać z siebie wszystko, abyśmy razem mieli satysfakcję, że udzielana pomoc nie poszła na marne i przynosi zamierzone efekty .

Ze sportowym pozdrowieniem jeszcze raz bardzo dziękuję – Bartosz

 

IMG_1558

IMG_1559IMG_1556

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *