Aktualności

"GraduatON" II Cele, reguły, konsekwencje

Pierwsze warsztaty II etapu projektu pn. „GraduatON” za nami!

Warsztaty pt.: „Organizacja czasu pracy – w kontekście celów, reguł i konsekwencji”, realizowane w ramach współfinansowanego ze środków PFRON projektu pn. „GraduatON”, odbyły się w dniach 14–15.11.2019 r. w Łodzi. Poprowadził je Pa...

"GraduatON" oczami Tomka - uczestnika I edycji

"GraduatON" oczami Tomka - uczestnika I edycji

Mam na imię Tomek i sam niedawno zakończyłem cykl 5 warsztatów projektu „GraduatON” dla osób niepełnosprawnych. Chciałbym zachęcić Was do wzięcia udziału w tym projekcie, ponieważ uważam, że można z niego wyciągnąć wiele praktyczny...

"GraduatON" Organizacja czasu pracy

W jaki sposób organizować swój czas pracy - projekt pn. "GraduatON".

Warsztaty pod tytułem: „Organizacja czasu pracy” odbyły się w dniach 17 – 18 czerwca w Łodzi w ramach projektu współfinansowanego ze środków PFRON pn. „GraduatON”.

"GraduatON" Praca zespołowa

Co jest ważne w pracy zespołowej? - projekt pn. "GraduatON".

Warsztaty z pracy zespołowej, zadaniowania i odpowiedzialności odbyły się w dniach 15 – 16 czerwca, które przeprowadził powtórnie specjalista w tej dziedzinie Pan Andrzej Koniuk.

"GraduatON" Komunikacja 08-09.06.19

Projekt pn. "GraduatON" kolejne warsztaty, tym razem z "Komunikacji interpersonalnej i komunikacji w zespole".

Warsztaty z komunikacji interpersonalnej i komunikacji w zespole odbyły się w dniach 8 – 9 czerwca w Łodzi w ramach projektu współfinansowanego ze środków PFRON pn. "GraduatON".

"GraduatON" Cele

Chcesz osiągnął założony cel, działaj konsekwentnie i zgodnie z przyjętymi regułami – projekt pn. „GraduatON”.

Warsztaty, które dotyczyły celów, reguł oraz konsekwencji odbyły się dniach 1 – 2 czerwca w Łodzi pod przewodnictwem Pana Andrzeja Koniuka – specjalisty ds. zarządzania i biznesu.