Nic tak nie motywuje jak sukces!

Nic tak nie motywuje jak sukces!

Jest nam niezmiernie miło, gdy słyszymy takie opinie na temat działalności prowadzonej przez fundację i jesteśmy dumni, że osoby, do których skierowana jest pomoc, doceniają nasze starania.
Celem sportu jest aktywizacja wszystkich, bez względu na wiek i sprawność organizmu.

Pamiętajmy – sport jako najlepsza forma rehabilitacji! Takie sytuacje tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że warto dążyć do jego upowszechnienia, wspierając czynnych sportowców, paraolimpijczyków. Dokładamy wszelkich starań, aby ich kariera sportowa i zawodowa rozwijały się równomiernie.

Sukcesy osiągane przez sportowców dotkniętych niepełnosprawnością budzą podziw, a przy tym dają ludziom nadzieję, że nawet ciężka choroba nie musi oznaczać rezygnacji z marzeń.

Bartosz, gratulujemy i jesteśmy z Ciebie bardzo dumni! Z niecierpliwością czekamy na kolejny sezon!

Fundacja

Nic tak nie motywuje jak sukces Nic tak nie motywuje jak sukces Nic tak nie motywuje jak sukces

Pragnę złożyć gorące podziękowania za udzielone wsparcie. Miniony sezon oceniam jako ciężki z powodów niedopisującej aury, ale owocny pod względem treningowym oraz uzyskanego progresu w Mistrzostwach Polski z 3 pozycji na 2! Już myślę o kolejnym sezonie, w którym postaram się dać z siebie wszystko, abyśmy razem mieli satysfakcję, że udzielana pomoc nie poszła na marne i przynosi zamierzone efekty .

Ze sportowym pozdrowieniem jeszcze raz bardzo dziękuję – Bartosz

Drukuj