Nasz zespół

Tomasz Szklarski

Tomasz Szklarski
rocznik 1979
miejsce urodzenia Warszawa
wykształcenie Wyższe
stanowisko pracy Prezes Zarządu
zainteresowania Motoryzacja, Rower, Design
kilka słów o mnie Na co dzień wykonuję zawód przedsiębiorcy. Kto choć raz budował coś od zera, zetknął się z realiami prowadzenia własnej działalności, spółki, spółek, wie z czym się to wiąże. Staram się jednak, aby czas, którego zawsze mogłoby być więcej, poświęcać również rodzinie i swoim pasjom. Czytam książki (głównie fantastyka) jeżdżę na rowerze, snuje plany o podróżach – choć czasem także udaje mi się gdzieś pojechać.
mój cytat „Czy myślisz, że możesz, czy myślisz, że nie możesz w obu przypadkach masz rację." - H.Ford

Paweł Niewiarowski

Paweł Niewiarowski
rocznik 1971
miejsce urodzenia Sosnowiec
wykształcenie Wyższe
stanowisko pracy Sekretarz Rady Fundacji
zainteresowania Historia, psychologia
kilka słów o mnie Samodzielne zdobyta wiedza w obszarze związanym z zatrudnieniem i aktywizacją zawodową osób z niepełnosprawnościami. Piętnastoletnie doświadczenie w zarządzaniu zdobyte w Zakładach Pracy Chronionej. Działalność społeczna w Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, Polskim Komitecie Paraolimpijskim oraz w Komisji sejmowej spraw społecznych ds osób niepełnosprawnych. To atuty, które chciałbym zaproponować fundacji
mój cytat „Pesymizm jest przywilejem młodych. W starszym wieku nie ma się na to czasu." - W.Churchill

Magdalena Bielska

Magdalena Bielska
rocznik 1986
miejsce urodzenia Warszawa
wykształcenie Wyższe – Pedagogika
stanowisko pracy Project Manager
zainteresowania Zdrowe odżywanie, jazda konna, jazda na rowerze, literatura
kilka słów o mnie Z Fundacją związana jestem od 2015, wcześniej pełniłam funkcję koordynatora projektu „Nauka i Aktywizacja Zawodowa osób Niepełnosprawnych”, obecnie jestem Project Managerem. Absolwentka pedagogiki na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Z pasją angażuję się w działania, które kształcą, inspirują i służą społeczeństwu.
mój cytat „Istnieją tylko dwa dni w roku, w których nic nie może być zrobione. Jeden nazywamy wczoraj, a drugi jutro. Dzisiaj jest właściwy dzień, aby kochać, wierzyć i żyć w pełni.„ Dalajlama XIV

Marzena Kotwica

rocznik 1985
wykształcenie Wyższe - Absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie
stanowisko pracy Koordynator projektu
zainteresowania Piłka ręczna, sport paraolimpijski, zdrowe odżywianie – wegetarianizm
kilka słów o mnie Już podczas studiów pracowałam przy różnego rodzaju projektach, związanych z kierunkiem kształcenia się. Szukając nowych wyzwań, pracowałam zarówno w korporacjach jak i w mniejszych firmach. Od końca 2015 roku rozpoczęłam pracę w Polskim Komitecie Paraolimpijskim, od 2017 roku na stanowisku Głównego Specjalisty ds. Projektów, a działalność na rzecz osób z niepełnosprawnościami stała się moją pasją. Chcąc się nadal rozwijać postanowiłam pójść dalej, i tak od końca 2018 roku podjęłam współpracę z Międzynarodową Fundacją „Reaxum”, gdzie wspólnie z zespołem Fundacji realizujemy nasze pomysły. Kiedyś usłyszałam: „Jest Pani bardzo wymagająca, ale też bardzo pomocna.” Te słowa dobrze opisują mnie zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.
mój cytat „Nigdy nie mów nigdy”

Grzegorz Lewonowski

Grzegorz Lewonowski
rocznik 1974
wykształcenie Wyższe
stanowisko pracy Specjalista
zainteresowania Sport – aktywnie spędzam czas, poza treningami szermierczymi dużo pływam. Jestem też kibicem, śledzę w TV i Internecie wiele dyscyplin sportowych. Literatura – sięgam po wiele gatunków, ale szczególne miejsce zajmuje fantastyka.
kilka słów o mnie Jestem zwolennikiem stoicyzmu, szermierzem o wysublimowanym poczuciu humoru.
mój cytat „Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę, musisz być w ciągłym ruchu” - Albert Einstein

Monika Janicka

Monika Janicka
rocznik 1987
miejsce urodzenia Bydgoszcz
wykształcenie Wyższe: Pedagogika, Podyplomowe: Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego
stanowisko pracy Doradca Personalny
zainteresowania Moją pasją jest tematyka związana z dialogiem. Stworzyłam i wydałam karty do nauki dialogu „Sztuka rozmawiania. Usłysz, zanim powiesz”. Lubię jeździć na rowerze górskim, pływać (szczególnie kraulem). Maluję krajobrazy farbami akrylowymi i uczę się przemawiania publicznego.
kilka słów o mnie Współpracuje z Fundacją Reaxum od 2020 roku. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Jako trener prowadziłam warsztaty psychoedukację dla OzN, jak również osób wykluczonych społecznie. Uwielbiam kontakt z ludźmi, dlatego też moje działania są związane z rozwojem kariery OzN w zgodzie z talentami i predyspozycjami zawodowymi.
mój cytat „Gdy słuchasz, masz szanse nauczyć się czegoś nowego”. Dalajlama

Katarzyna Rymaszewska

Katarzyna Rymaszewska
rocznik 1986
miejsce urodzenia Łapy
wykształcenie Policealne
stanowisko pracy Ambasador zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami
zainteresowania Muzyka, literatura, spacery i podróże
kilka słów o mnie Będąc osobą z niepełnosprawnością od najmłodszych lat łamię bariery i obalam stereotypy, a w mojej codziennej pracy promuję pozytywny wizerunek osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy.
mój cytat „Dziś zrób coś, czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to, czego inni pragną”!