Opinie podopiecznych Fundacji Reaxum

Prześlij nam swoją opinię na: biuro@reaxum.eu lub na nasz fanpage w tym miejscu.

Dziękuję, że jesteście

Dzięki Wam mogę pracować i czuję się doceniany. Na każde zapytanie otrzymuję szybką i pozytywną odpowiedź, która dodaje mi skrzydeł. Nie czuję się wyizolowany ze środowiska. Dzięki Międzynarodowej Fundacji Reaxum uwierzyłem w siebie. Dziękuję, że jesteście.

Patryk

Oby tak dalej

Współpracę z Międzynarodową Fundacją Reaxum zacząłem w sierpniu 2016 roku. Jestem zatrudniony na stanowisku pracownika prac interwencyjnych i merchandisingu. Bardzo się cieszę, że dzięki Fundacji mogę spełniać się zawodowo. Na początku procesu rekrutacji Kierownictwo pomagało w profesjonalny sposób w załatwianiu formalności związanych z podpisywaniem umów. Wszystko przebiegało szybko dzięki kontaktowi telefonicznemu oraz drogą elektroniczną. Zadania wydawane przez przełożonych są zrozumiałe. W razie wątpliwości zawsze można skontaktować się z Koordynatorem, który wszystko wyjaśni. Bardzo podoba mi się to, że przełożeni podchodzą do pracowników z otwartością i zrozumieniem. Dzięki tym cechom wiem, że jestem szanowanym pracownikiem, co dodatkowo motywuje mnie do pracy. W kwestii urlopów i wypłat nie ma żadnych problemów. Pracę w Fundacji oceniam bardzo dobrze. Mam nadzieję, że będę miał możliwość dalszej współpracy i rozwoju zawodowego w przyszłości.

Sebastian

Rozwój niepełnosprawnych sportowców

Fundacja Reaxum- według mojej opinii- prowadzi bardzo potrzebne naszemu społeczeństwu, jak i rynkowi pracy wsparcie dla osób niepełnosprawnych. Zwłaszcza dla osób, które na co dzień, pomimo pracy odnajdują czas by dążyć poprzez trening do osiągania wyników sportowych. Sam jestem sportowcem dlatego szczególnie doceniam wkład fundacji w rozwój niepełnosprawnych sportowców, pomocy w znajdowaniu zatrudnienia i spełniania się zarówno w sporcie jak i życiu zawodowym. Pokazywanie pracodawcom niepełnosprawnych jako pełnowartościowych pracowników jest bardzo potrzebne, gdyż dzięki temu zmienia się ogólne postrzeganie ich na rynku pracy.

Adrian

Źródło informacji na temat świata osób niepełnosprawnych

Fundacja Reaxum to źródło informacji na temat świata osób niepełnosprawnych . Wspiera niepełnosprawnych sportowców i szerzy informacje o nich . Dzięki Wam jestem na bieżąco z nowymi przepisami, projektami i ustawami. Sama zapewne nawet nie zwróciłabym uwagi na to, że są jakieś ulgi, udogodnienia itp. Dzięki, że jesteście.

Sylwia

Poprawa stopy życiowej

Bardzo się cieszę, że Firma HR VIP zatrudnia osoby niepełnosprawne i pomaga im się rozwijać. Jest praca, jest wynagrodzenie, a co za tym idzie jest poprawa stopy życiowej. Osoba niepełnosprawna czuje się osobą pełnosprawną i potrzebną, która nie musi czuć się gorszym człowiekiem.

Piotr

Wspiera proces usamodzielnienia

W trakcie kilkumiesięcznej współpracy z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, iż fundacja wspiera osoby niepełnosprawne. Buduje poczucie własnej wartości, a także wspiera proces usamodzielnienia. Moim zdaniem założyciele fundacji wychodzą z założenia, że praca dla osoby niepełnosprawnej jest jednym z najważniejszych źródeł satysfakcji i samorealizacji. I tak jest właśnie w moim przypadku. Dzięki zatrudnieniu czuję się potrzebna i daję wszystko z siebie aby pokazać się z tej najlepszej strony. Korzystając z okazji chciałam podziękować za pracę i nie ukrywam chciałabym pracować tak długo jak tylko będzie możliwe.

Jolanta

Zdrowe i uczciwe zasady

Jestem osobą niepełnosprawną fizycznie. Od września 2015 roku mam przyjemność pracować w firmie HUSCON. Praca od samego początku bardzo mi się spodobała. Samodzielna, w domu, przy komputerze. Jednym z aspektów wewnętrznego zadowolenia człowieka jest możliwość wykonywania pracy, której efekty przynoszą radość, satysfakcję i zadowolenie. Zatrudnianie osób niepełnosprawnych (takich jak ja) na zdrowych i uczciwych zasadach- a takie panują w firmie HUSCON - spowodowały, że pomimo swojej niepełnosprawności czuję się dowartościowany i potrzebny. Każda niejasność jest natychmiast rozwiązywana przez moich opiekunów, a w przypadkach wątpliwości zawsze mogę zwrócić się po pomoc i nigdy takowej mi nie odmówiono. Pierwszy raz w życiu pracuję w firmie, w której mam poczucie bezpieczeństwa oraz świadomość uczciwego traktowania pracowników.

Krzysztof

Mam stałą umowę o pracę

Jestem bardzo zadowolona z pracy w firmie Huscon. Najważniejsze jest to, że znalazłam zatrudnienie, mam stałą umowę o pracę i mogę dorobić do niewielkiej renty.

Milena

Niepełnosprawni nie są sami

Odnośnie Państwa działalności - można powiedzieć tylko jedno - robicie dla osób niepełnosprawnych bardzo wiele i wiedzą że nie są sami.

Mirosław

Stałam się osobą aktywną

Bardzo sobie cenie pracę w tej firmie, ponieważ dała mi możliwość wykonywania pracy w formie pracy zdalnej, dzięki czemu pomimo posiadanej niepełnosprawności stałam się osobą aktywną zawodowo. Praca na rzecz firmy pozwala mi się rozwijać i poszerzać wiedzę. Bardzo się cieszę że taka firma powstała. Dzięki niej osoby niepełnosprawne mogą rozwinąć skrzydła i spełniać się zawodowo.

Żaneta

Fundacja ciągle ulepsza formę naszej pracy

Bardzo cenię sobie pracę w tej firmie. Lubię relacje z przełożonymi. Bardzo szybko uzyskuję odpowiedzi na maile. Moje prośby o np. wystawienie zaświadczenia są szybko i bezproblemowo realizowane. Wszelkie petycje o dni urlopu są również przychylnie przyjmowane. Lubię też premiowane zadania, które dają możliwość wykazania się. Fundacja ciągle ulepsza formę naszej pracy np. tworząc program ułatwiający logowanie się oraz dający wgląd na dni pracy oraz wzięte urlopy. Cenię sobie terminową wypłacalność pensji. Zatrudnianie osób na umowę o pracę na pełen etat jest również bardzo pozytywną cechą tej firmy.

Magdalena

Czujemy się potrzebni społeczeństwu, a przede wszystkim samym sobie

Chciałabym podziękować kadrze Międzynarodowej Fundacji Reaxum za rzetelnie wykonywaną pracę. Szczególny ukłon kieruję w stronę pani Ani Zarębskiej, która daje szansę nam- osobom niepełnosprawnym- na aktywność zawodową. W ramach powierzonej nam pracy czujemy się potrzebni społeczeństwu, a przede wszystkim samym sobie. Pani Magdalenie Bielskiej, za profesjonalny i miły kontakt z podopiecznymi, a w szczególności za czytelny przekaz informacji w zakresie stawianych zadań.

Olga

Bez Was nie ma nas

Jestem bardzo zadowolona z działań, które Państwo prowadzicie aby osoby takie jak my – czyli pracownicy firmy – osoby niepełnosprawne, mogły czuć się potrzebne , pracować i mieć satysfakcje z wykonywanej pracy. Wiemy jak ciężko jest znaleźć pracę takim osobom, już nie mówiąc o zrozumieniu i szacunku w zakładzie pracy. Życzę powodzenia całemu Zarządowi Firmy, aby firma dalej rozwijała skrzydła i pomagała nam czyli ludziom niepełnosprawnym , bo bez Was nie ma nas.

Paulina

Źródło ogromnej satysfakcji

Praca w Reaxum jest dla mnie ogromnym źródłem satysfakcji. Wcześniej nigdzie nie pracowałam, więc ta posada to dla mnie prawdziwa nauka życia, którą mam nadzieję kontynuować jeszcze przez długi czas.

Dorota

Jestem dumny, że mogę reprezentować Reaxum

Międzynarodowa Fundacja Reaxum służy swą pracą na rzecz osób niepełnosprawnych. Państwa zaangażowanie jest godne podziwu, gdyż przyczynia się nie tylko do rozwoju osób niepełnosprawnych, ale również do pozytywnego wizerunku na obszarze całej Polski i nie tylko. W imieniu swoim i myślę, również pozostałych współpracowników muszę wyrazić słowa uznania i podziękowania dla p. Magdaleny oraz p. Anny za ich bezinteresowną pomoc przy rozwiązywaniu zawiłych niejednokrotnie problemów. Panie Koordynatorki szczególnie wyróżniają się na tle Fundacji. Współpraca z personelem jest dla mnie źródłem wielkiej satysfakcji i zadowolenia. Mam nadzieję, że kolejne lata naszej współpracy będą przynosić jeszcze więcej satysfakcji i zadowolenia z tego, co wspólnymi siłami robimy. Na szczególne uznanie zasługuje Państwa ofiarna praca na rzecz osób niepełnosprawnych poszukujących pracy. To dzięki Wam, ja jako osoba 50+ , wykluczona społecznie, pozbawiona szans życiowych podjęła pracę. Teraz czuję się potrzebny i dzięki Wam realizuję swoje marzenia. Można powiedzieć, że wspólnie z Pracownikami Fundacji uczestniczę w rozwoju i promowaniu firmy. Czuję się zaszczycony, że mogę pracować i poznawać tak wspaniałych ludzi. Bardzo serdecznie dziękuję p. Annie i Magdalenie za szansę i zaufanie, którym mnie obdarzyły. Jestem dumny, że mogę pracować i reprezentować Międzynarodową Fundację Reaxum.

Mirosław

Pomaga mi podnosić się z próżni

Możliwość pracy, to nie tylko gratyfikacja finansowa, to również szansa , która umożliwia codzienne podejmowanie zadań, wyznacza określoną rytmikę dnia, co w efekcie daje poczucie wpływu na rzeczywistość. Dlatego chcę powiedzieć – dziękuję - fundacji , która taką szansę mi dała. Od czterech miesięcy pracuje, w czym pomogła mi fundacja Reaxum. Nie jest to praca w wyuczonym zawodzie, jednak możliwość podejmowania codziennej aktywności pomaga mi podnosić się z próżni, powoli zaciera wmawiane przez ostatnie miesiące przekonanie , że nic nie mogę, jestem nieskuteczna. Wraz z konkretnym określeniem zadań do wykonania, otrzymałam informację co do sposobu ich realizacji , tego jak, kiedy mam się rozliczać oraz kogo zapytać w razie niepewności i co bardzo istotne - ten ktoś odpowiada, zawsze- i za to dziękuję.

Agnieszka

Bezproblemowy, błyskawiczny kontakt

W firmie pracuję stosunkowo od niedawna. Od samego początku nie mogę narzekać na żaden z elementów współpracy. Bardzo dobry, bezproblemowy i przede wszystkim błyskawiczny kontakt we wszelkich sprawach związanych z zatrudnieniem. Jasne i przejrzyste zadania, profesjonalne podejście do pracownika, a co wydaje mi się istotne dzięki korzystaniu z możliwości pracy np. w Office 365, możliwość oddzielenia pracy zawodowej od życia prywatnego – sprawy zawodowe w chmurze zawodowej, a domowe na swoim komputerze – strzał w dziesiątkę. Oby tak dalej!

Bogumiła

Moje życie zmieniło się o 180 stopni

Praca zorganizowana przez Fundację Reaxum dała mi szansę na lepsze życie. Do czasu kiedy podjąłem pracę otrzymywałem w formie renty inwalidzkiej niecały 1000 zł. Jest to kwota, za którą osoba samotna nie jest w stanie dokonać opłat i jeszcze przeżyć. Do niedawna mieszkałem z matką i jakoś wydatki się dzieliły. Bałem się dalszego życia, ale na swojej drodze spotkałem Fundację Reaxum, która dała mi pracę. Odkąd pracuję mam zapewniony byt. Mogę powiedzieć, że moje życie w sensie psychofizycznym zmieniło się o 180 stopni. Zadania są do wykonania i nie są przesadnie wyśrubowane, kontakt z koordynatorami jest na bardzo dobrym poziomie, a wynagrodzenie na czas. Polecam każdemu, jeśli kiedykolwiek dowie się o tej fundacji, żeby nawiązał kontakt, a jeśli ma problemy to pewne, że się skończą.

Marek

Rzetelna i pomocna firma

Zdecydowałam się na pracę zdalną ze względu na swój stan zdrowia. Firma jest rzetelna i udziela pomocy w każdym, nawet najmniejszym problemie. Panuje miła i przyjazna atmosfera, pracownicy traktowani są z dużą życzliwością i zrozumieniem. Zadania, które dostaję, są ciekawe i rozwijające oraz dostosowane do moich możliwości i wykształcenia. Jestem bardzo zadowolonym pracownikiem!

Judyta

Jestem pełna podziwu

Bardzo się cieszę, że Reaxum pomaga niepełnosprawnym. Ja chodzę o balkoniku, mam dwoje małych dzieci i nie mam szansy na pracę poza domem, a dzięki tej fundacji mogę zarabiać i stać mnie na więcej. Jestem szczęśliwa i DZIĘKUJE. Jest super, miła załoga. Naprawdę, jestem pełna podziwu ile robicie dla innych.

Marzena

Odzyskałem siłę, wiarę i szacunek

Dziś, jako pracownik z rocznym stażem jestem innym człowiekiem niż byłem. Odzyskałem nie tylko siłę i wiarę w siebie, ale również SZACUNEK mojego skromnego, bezpośredniego otoczenia. Szczególnie cenię sobie to, że moje dzieci, a mam ich czworo (!) widzą we mnie OJCA, który nie tylko jest zaradny, ale gwarantuje im BEZPIECZEŃSTWO. Życzę Państwu, Firmie i sobie również dalszych lat miłej i owocnej współpracy.

Dariusz Konstanty

Pozwala rozwijać umiejętności

Mam przyjemność być pracownikiem HUSCON już 18 miesięcy i jestem bardzo zadowolona z tej pracy. Pozwala mi ona rozwijać się, a także umożliwia mi poznawanie ciekawych ludzi poprzez bezpośredni kontakt z innymi pracownikami na naszej grupie. Nasze nieocenione Panie koordynatorki zawsze służą nam pomocą i motywują nas do dalszej pracy, a atmosfera panująca w firmie jest bardzo korzystna. Bardzo pozytywnie oceniam pracę w HUSCON i polecam tę firmę wszystkim osobom niepełnosprawnym, ponieważ umożliwia rozwój naszych umiejętności i wzbogaca o nowe doświadczenia.

Janina

Nic dodać, nic ująć

Żadnych zastrzeżeń, po prostu nic dodać nic ująć. Praca jest relaksująca, dzięki niej czuję się dowartościowana. Państwa pozytywne działania, które są świadczone na naszą rzecz powodują, że ta praca też jest terapią. Dobrze, że taka fundacja i praca jest i niech będzie dalej przez cały czas.

Justyna

Bardzo się cieszę, że powstała taka fundacja

Bardzo się cieszę, że powstała taka fundacja na rzecz osób niepełnosprawnych. Pracują tam bardzo mili i sympatyczni ludzie. Mogę się realizować, czuje się potrzebny. Dzięki Wam mogę pracować, zrealizować moje marzenia, pasje, rozwijać się zawodowo. Dziękuje Wam, że mogę z Wami współpracować. Pozdrawiam całą fundację oraz Panią Magdę i Panią Anię.

Sebastian

Niepełnosprawny cieszy się z zaufania jakim go obdarzacie

Dzięki Państwa firmie człowiek niepełnosprawny cieszy się z zaufania, którym go obdarzacie. Nie ma uczucia odizolowania. Robi to, co sprawia mu przyjemność, wiedząc, że jak coś będzie nie tak, to pracownicy wytłumaczą. Nie ma mobbingu, stresu, tylko wsparcie. Dziękuję firmie i pracownikom, że jesteście i macie do nas cierpliwość.

Joanna

Personel jest miły i dba o swoich pracowników

Jestem bardzo szczęśliwy, że powstała taka firma zatrudniająca osoby niepełnosprawne. Jestem z niej zadowolony gdyż jest dobrze zorganizowana, precyzyjna i odpowiedzialna, a personel jest miły i dba o swoich pracowników. Prace zadaniowe wysyłane do pracowników są zrozumiałe, o normalnym stopniu trudności, nie za trudne, lecz też nie za łatwe. Wynagrodzenie otrzymywane za wykonywane zadania jest zadowalające.

Paweł

Praca jest dostosowana do możliwości osób niepełnosprawnych

Moja ocena Państwa działalności, jako zakładu pracy jest bardzo pozytywna. Wszystkie dokumenty związane z zatrudnieniem jak np. umowa o pracę, otrzymałem terminowo. Kontakty telefoniczne i mailowe są OK, zawsze mogę się zwrócić o pomoc i wsparcie. Wynagrodzenie za prace otrzymuje zgodnie z umową. Sama praca jest dostosowana do możliwości osób niepełnosprawnych. Firma zapewnia oprogramowanie, a godziny pracy są elastyczne.

Jerzy

Zobowiązania realizowane są w terminie

Pomimo krótkiego stażu pracy mogę stwierdzić, że firma należy do rzetelnych pracodawców. Zapewnia pełne wsparcie techniczne, jak również możliwość uzyskania dodatkowych informacji drogą telefoniczną lub mailową. Każdy kontakt z innymi pracownikami firmy przebiega w miłej atmosferze i jest w pełni profesjonalny. Wszelkie zobowiązania wobec mojej osoby realizowane są w terminie. Współpraca z firmą w pełni mnie satysfakcjonuje i stwarza mi możliwość dalszej realizacji zawodowej.

Józef

Jak najbardziej pozytywnie. Polecam!

Z perspektywy rocznej współpracy stwierdzam, iż działania Fundacji Reaxum są jak najbardziej pozytywne. Przepływ informacji między współpracownikami jest przejrzysty i rzetelny. Jestem bardzo zadowolona. Ponadto uważam że, działania Fundacji Reaxum na rzecz osób niepełnosprawnych są bardzo potrzebne. Fundacja, na swoim profilu facebookowym zamieszcza ważne informacje, artykuły i aspekty dotyczące niepełnosprawności jak i osób niepełnosprawnych.

Irena

Fundacja Reaxum jest światełkiem w tunelu

Diagnoza zburzyła mój świat. Wszystkie plany, marzenia, aspiracje runęły jak domek z kart. Powoli traciłam znajomych, pracę (przeszłam na rentę ). Musiałam zweryfikować wszystko, nawet swoje możliwości. Nagle odnalazłam coś, co przywróciło mi wiarę w ludzi i wiarę w siebie! Tym światełkiem w tunelu okazała się Fundacja Reaxum, która daje zatrudnienie osobom takim jak ja! Pomogła mi odzyskać wiarę w moje możliwości, dała szansę na niezależność finansową! Dzięki tej fundacji mam pracę, którą mogę wykonywać! Osoby zatrudnione w Fundacji cechuje życzliwość, chęć pomocy i ogromne zrozumienie, cierpliwość i znajomość problemów, które maja osoby niepełnosprawne. Dziękuję, że jesteście! Dziękuję za cierpliwość! Pozdrawiam wszystkich współpracowników Fundacji Reaxum! Obyśmy jak najdłużej współpracowali.

Iwona

Podoba mi się ta praca

Jestem wdzięczny za zatrudnienie, bo długo szukałem pracy. Chciałbym dalej rozwijać się w tej firmie, bo podoba mi się ta praca i czuje się potrzebny.

Marcin

Udziela wszelkiego rodzaju wsparcia

Fundacja pomaga wielu osobom niepełnosprawnym i udziela wszelkiego rodzaju wsparcia.

Andrzej

Zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Polecam innym

Dzięki Międzynarodowej Fundacji Reaxum otrzymałam zatrudnienie w firmie Casino Polonia, jako analityk zasobów internetowych (praca zdalna-elastyczny czas pracy). Proces rekrutacyjny przebiegał bardzo szybko i profesjonalnie. W razie jakichkolwiek problemów związanych z rekrutacją lub z samą pracą zawsze można liczyć na pomoc ze strony zespołu Fundacji. Praca ta daje mi dużo satysfakcji i zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Wynagrodzenie wpływa na konto zawsze w terminie. Jestem bardzo zadowolona z działań i współpracy z Fundacją. Serdecznie polecam innym.

Grażyna

Przyjazna atmosfera, szacunek i pozytywne nastawienie

Od kwietnia 2016 dzięki Międzynarodowej Fundacja Reaxum rozpoczęłam pracę dla firmy Cybercom. Po tych kilku miesiącach mogę powiedzieć , że jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Przede wszystkim doceniam przyjazną atmosferę, szacunek i pozytywne nastawienie do mnie jako pracownika.

Katarzyna

Dziękuję za miłą współpracę

Dziękuję Państwu za miła współpracę. Jestem zadowolony z pracy i dziękuję za wspaniałą atmosferę i przejrzysty harmonogram moich zajęć . Mam nadzieję, że w przyszłości też tak będzie.

Tomasz

Spełniła moje oczekiwania

Jest to moja pierwsza współpraca z Międzynarodową Fundacją Reaxum. Na początku miałam pewne wątpliwości co do zatrudnienia i wykonywanej pracy. Bałam się czy dam radę pracować na odległość. Niepotrzebnie! Firma spełniła moje oczekiwania, a praca którą wykonuję bardzo mi odpowiada. Dostęp do konta online i kontakt z pracownikami jest dla mnie dużym wsparciem. Cały proces przyjęcia mnie do pracy przebiegał bardzo sprawnie, wręcz bezproblemowo. A zaoferowane warunki pracy potwierdziły się . Życzę całemu zespołowi Reaxum wielu sukcesów w dalszej działalności, bo robicie naprawdę wspaniałe rzeczy.

Joanna

Czuję się wyróżniony

Czuję się wyróżniony będąc pod opieką Międzynarodowej Fundacji Reaxum. Fachowa pomoc i wspaniali ludzie, na których zawsze można liczyć! Polecam.

Bartosz

Sens życia

Bardzo się cieszę, że mam zajęcie bez wychodzenia z domu. Praca to po prostu sens życia. Wszystkim opowiadam o Was.

Barbara

Nabrałam pewności siebie

Międzynarodowa Fundacja Reaxum daje mi poczucie spełnienia. Praca daje mi możliwość udowodnienia, że coś potrafię, że nie jestem bezużyteczna. Nabrałam pewności siebie. Dzięki temu, że wykonuje pracę zdalną czuje się bezpiecznie we własnym domu. Bardzo dziękuję, że jestem niezależna finansowo i ciągle się dokształcam w obsłudze komputera, drukarki i skanera.

Aneta

Strzał w dziesiątkę

Dla mnie osobiście - po 35- letniej pracy delegacyjnej i związanymi z tym nabytymi chorobami kręgosłupa i trudnościami w poruszaniu - praca w domu to strzał w dziesiątkę. Dostosowany do pracownika czas pracy i zadania, to dla nas niepełnosprawnych idealne rozwiązanie. Czuję się dowartościowany jako niepełnosprawny, a także jestem w komfortowej sytuacji, gdyż mogę wykupić wszystkie zapisane przez lekarzy leki i poddawać się rehabilitacji, za co serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Andrzej

Jestem na bieżąco w przepisach

Działalność fundacji jest pozytywna. Informujecie nas, osoby niepełnosprawne o różnych wydarzeniach, sprawach oraz przepisach dotyczących niepełnosprawnych. I co najważniejsze, pomagacie nam osobom niepełnosprawnym znaleźć na rynku pracy uczciwą pracę. To jest nie lada wyczyn dla pełnosprawnych, a co dopiero dla niepełnosprawnych, którzy czasami szukają pracy latami i nie mogą jej znaleźć.

Dariusz

Nie ma sztywnych ram czasowych pracy

Pracuję w firmie Huscon od maja 2016 r i jest mi bardzo miło, że mogę być jej pracownikiem. Moja opinia na temat pracy w Huscon jest pozytywna. Bardzo cenię sobie możliwość zdalnej pracy. Huscon umożliwia osobom niepełnosprawnym podjęcie pracy. Niepełnosprawni często mają problem z poruszaniem się. A tu osoba z dysfunkcją narządu ruchu ma możliwość podjęcia pracy ze swojego domu. Zaletą jest też to, że nie ma sztywnych ram czasowych rozpoczęcia pracy. Mam nadzieję, że zostanę z Państwem jak najdłużej.

Alina

Jesteście z nami. Dziękuję

Dziękuje że jesteście z nami, bo życie nasze jest łatwiejsze i prostsze.

Krzysztof

Dajecie istotną szansę

Państwa działalność na rzecz osób niepełnosprawnych jest bardzo istotna w aktywizacji zawodowej. Zatrudnianie osób z wieloma niepełnosprawnościami jest formą wsparcia, wyrównywania barier i zacieraniem różnic. Dajecie istotną szansę niepełnosprawnym.

Maciej

W każdej chwili mogę liczyć na pomoc

Współpracuję z Międzynarodową Fundacją Reaxum od maja br. Sam proces rekrutacji przebiegł bardzo sprawnie. Zapoznano mnie z zakresem moich obowiązków itd. Regularnie dostaje nowe zadania oraz precyzyjne wyjaśnienia z nimi związane. W razie jakichkolwiek wątpliwości w każdej chwili mogę liczyć na wręcz natychmiastową pomoc Koordynatorów, którzy wykazują się wyrozumiałością i cierpliwością, za co serdeczne dziękuję! Jako pracownik czuję się doceniona i szanowana. To bardzo motywujące! Reasumując - jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie do Fundacji Reaxum, dzięki której mogę się rozwijać, spełniać zawodowo i być na swój sposób niezależna. Wierzę, iż Fundacja jest równie zadowolona ze współpracy z moją osobą, co mam nadzieję przełoży się na długotrwałą współpracę. Pozdrawiam wszystkich pracowników.

Monika