Agnieszka Harasim - marzenia nie mają ograniczeń!

Agnieszka Harasim - marzenia nie mają ograniczeń!

Szkolenie BrandPower „Jak stworzyć markę ze swojego nazwiska?” zmieniło moje postrzeganie na wiele rzeczy. Przede wszystkim rób to co kochasz! Jeżeli Twoja pasja stanie się przy okazji Twoją pracą, to tak naprawdę nigdy nie będziesz w pracy.

Agnieszka Harasim - marzenia nie mają ograniczeń!

Zrozumiałam także, aby w wizji zmieniania świata na lepsze i pomagania innym, nie zgubić po drodze siebie. Odkryłam nowe narzędzia, dzięki którym będę efektywniej pozyskiwać partnerów do nowych projektów. Taka wiedza pozwoli mi wprowadzić na rynek zajęcia, których dotąd nie było. Dowiedziałam się jak efektywniej zarządzać swoją marką, a przez to być bardziej wiarygodną dla innych. Te wszystkie elementy pozwolą mi być jeszcze lepszą w swojej dziedzinie. Dziękuję, że mogłam być częścią tak niesamowitego wydarzenia. Mam wrażenie jakbym narodziła się na nowo!

Agnieszka Harasim - marzenia nie mają ograniczeń!

Dziękuję wszystkim, których miałam okazję poznać. Z całego serca pragnę jednak najbardziej podziękować Międzynarodowej Fundacji Reaxum, Eduneo i Vantis Holding dzięki którym miałam możliwość wzięcia udziału w tym niesamowitym wydarzeniu. Jesteście najlepsi ????

Agnieszka


Poznajcie Agnieszkę Harasim

Agnieszka pracuje, trenuje, udziela się społecznie, spełnia swoje marzenia i pokazuje, że niepełnosprawność nie musi nikogo zamykać w czterech ścianach!

Agnieszka Harasim - marzenia nie mają ograniczeń! Agnieszka Harasim - marzenia nie mają ograniczeń!

Nazywam się Agnieszka Harasim i od dwóch lat trenuję kolarstwo szosowe ręczne. Na początku były to wyłącznie rekreacyjne przejazd, z czasem zamieniło się w treningi oraz udział w maratonach. Moje dotychczasowe osiągnięcia w jeździe na handbiku to:

  1. II miejsce na Mistrzostwach Polski w jeździe indywidualnej na czas , Rzyki 2014
  2. Cracovia Maraton , Kraków 2015
  3. I miejsce w jeździe indywidualnej na czas , na Mistrzostwach Europy , Rzeszów 2015
  4. III miejsce  na Mistrzostwach Polski w jeździe indywidualnej na czas , Rzyki 2015
  5. II miejsce w jeździe indywidualnej na Międzynarodowym Maratonie, Koszyce 2015.

Dodatkowo pasjonuję się żeglarstwem. Posiadam patent żeglarza jachtowego. Dwa lata temu wraz z moją załogą zajęliśmy drugie miejsce w Ogólnopolskich regatach żeglarskich. O wiele bardziej pociągają mnie jednak wyprawy morskie. W roku 2014 udałam się w pierwszy rejs po morzu egejskim. Przeżyłam sztorm i żeglowanie w ekstremalnych warunkach. Po tym wydarzeniu dopiero wiem, co to znaczy być prawdziwym żeglarzem. Obecnie wybieram się w kolejną wyprawę. We wrześniu planuję popłynąć w rejs po morzu adriatyckim.Agnieszka Harasim - marzenia nie mają ograniczeń!

Na co dzień poruszam się za pomocą protez. Urodziłam się bez obu kończyn dolnych i od urodzenia jestem związana ze środowiskiem osób z niepełnosprawnością. Poprzez własne doświadczenia oraz problemy z jakimi zmagają się inni, staram się maksymalnie zaktywizować osoby, które pozostają w trudnej sytuacji życiowej.

Uwielbiam próbować swoich sił w co raz to nowych dyscyplinach sportowych. Mam za sobą zmagania w locie oprzyrządowaną motolotnią, jeździe na nartach, ściance wspinaczkowej czy też kursie samoobrony dla osób po amputacji. Posiadam również uprawnienia instruktora sportu osób niepełnosprawnych. Uważam, że nie ma sportu, którego nie można przystosować. Potrzebne są wyłącznie chęci!

Agnieszka Harasim - marzenia nie mają ograniczeń!

W wolnych chwilach uwielbiam podróżować. W sumie to chyba najlepiej czuję się w drodze. Byłam już w kilkunastu państwach i ciągle ciągnie mnie w nieznane. Mam nadzieję, że niebawem zrealizuję swój kolejny cel i znajdę się na Kubie, gdyż jestem zafascynowana tym Państwem.

Na co dzień pracuję w Międzynarodowej Fundacji Reaxum, administruję fan page dla osób z niepełnosprawnością „Kulawy Przewodnik„ oraz współprowadzę stowarzyszenie sportowe w Krakowie „VeloAktiv„

Uważam, że właśnie poprzez sport można znakomicie zrehabilitować zarówno ciało jak i duszę.

W marcu tego roku uruchomiłam pierwsze w Polsce zajęcia pilatesu dla kobiet po amputacji. Uczęszczam razem z pozostałymi beneficjentkami na warsztaty i z radością obserwuję zmiany, jakie w nich zachodzą.

Chciałabym, aby poprzez mój przykład osoby z niepełnosprawnością przestały bać się swoich marzeń, a zaczęły w końcu je spełniać.

Świat jest nasz, trzeba tylko w to uwierzyć!

Agnieszka


Aga jesteś inspirującą osobą i swoimi działaniami pokazujesz, że marzenia nie mają ograniczeń! Jesteśmy dumni z możliwości współpracy z Tobą.

Fundacja

Drukuj