Aktualności

II etap warsztatów „Autoprezentacja. Poznanie swojego stylu myślenia i działania”

Podczas II etapu warsztatów pt. „Autoprezentacja.  Poznanie swojego stylu myślenia i działania” przeprowadzonych w dniach 1-2.12.2019 r. w Warszawie pokazaliśmy uczestnikom jak nabytą wiedzę z I etapu wykorzystać w praktyce.

logo PFRON wersja podstawowa 238x125

Znając swój potencjał oraz tajniki komunikowania się, uczestnicy przystąpili do dalszej części warsztatów czyli autoprezentacji. Beneficjenci ostateczni nauczyli się prawidłowej prezentacji swojej osoby przyszłemu pracodawcy, mówienia o swoich silnych stronach, kompetencjach, obszarach w których będą mogli wesprzeć swój przyszły zespół. W celu przećwiczenia wiedzy w praktyce zainscenizowane zostały rozmowy kwalifikacyjne z zaproszonymi do tego celu gośćmi – pracownikami z działu HR (m. in. ING).  Gościem specjalnym warsztatów był absolwent projektu „ONiUczą” (realizowanego przez Fundację), medalista paraolimpijski z Rio de Janeiro – Michał Nalewajek, który był inspiracją dla uczestników.

Po odbyciu warsztatów beneficjenci ostateczni projektu mają świadomość swojego potencjału i indywidualnych predyspozycji oraz będą potrafili opowiedzieć o nich potencjalnemu pracodawcy.

 

Drukuj